آکادمی ثمین

  • آموزشگاه طراحی لباس و خیاطی ، صنایع دستی ، هنرهای تزئینی

  • موسس و صاحب امتياز آموزشگاه ثمین نو و سايت  : خانم مريم موذن
  • موسس و صاحب امتياز آموزشگاه ثمین    و سايت  : خانم گلی ریحانی

پس از ثبت نام در  دوره هاي موجود در اين سايت و فراگيری و قبولی در آزمون پايان دوره، گواهينامه بین المللی سازمان آموزش فني و حرفه ای به فراگيران اعطا می گردد.


آموزشگاه طراحی لباس و دوخت و صنایع دستی ثمین نو به مدیریت خانم موذن دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ و با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور آغاز نمود سابقه ۱۵ سال تدریس خانم موذن درآموزشگاه ، آموزش و پرورش و دانشگاه و گذراندن دوره‌های تکمیلی خیاطی و طراحی لباس شامل ژورنال شناسی ،لباس شب و عروس ، متد مولر ،مدل های گره ای و... شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک آموزشگاه خیاطی و آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است. سعی و تلاش ما بر این است که در آموزشگاه بهترین و جدیدترین روش آموزشی در اختیار شما قرار گیرد .

کلیه کلاس ها در آموزشگاه خیاطی ثمین تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام آزمون های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می‌گردد .این مدرک دارای کد بین‌المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد .نو به مدیریت خانم موذن دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس ، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ و با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور آغاز نمود سابقه ۱۵ سال تدریس خانم موذن درآموزشگاه ، آموزش و پرورش و دانشگاه و گذراندن دوره‌های تکمیلی خیاطی و طراحی لباس شامل ژورنال شناسی ،لباس شب و عروس ، متد مولر ،مدل های گره ای و... شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک آموزشگاه خیاطی و آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است. سعی و تلاش ما بر این است که در آموزشگاه بهترین و جدیدترین روش آموزشی در اختیار شما قرار گیرد .

کلیه کلاس ها در آموزشگاه خیاطی ثمین تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام آزمون های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای برای هنرجویان صادر می‌گردد .این مدرک دارای کد بین‌المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد .

آخرین تغییر: شنبه، 13 دی 1399، 1:00 عصر